Cennik

Na wstępie kilka złotych zasad. Po resztę informacji zapraszam do Regulaminu oraz zakładki „Jak przygotować psa?”

 1. W naszym salonie wykonujemy jedynie kompleksowe usługi. Co to znaczy? To znaczy, że nie ma możliwości ostrzyżenia pieska bez kąpieli. Kąpiel wliczona jest w usługę.

  ŻADEN groomer nie jest w stanie poprawnie ostrzyc brudnego psa i pracować na sierści, która nie układa się. Dodatkowo piasek zalegający w sierści skraca znacząco żywotność sprzętu. Wasz prywatny, ludzki fryzjer zapewne także nie podchodzi do Was z nożyczkami nie myjąc Wam głowy.

 1. Nie przyjmujemy psów zapchlonych! Przyjrzyj się swojemu psu w domu, zanim go do nas przywieziesz. Za obecność pcheł zauważoną przez groomera PODCZAS zabiegu naliczamy dodatkową opłatę z tytułu konieczności dezynsekcji pomieszczenia. Gdybyś temu zapobiegł te same pieniądze mógłbyś przeznaczyć na odpchlenie swojego pupila : )
 2. NIE USYPIAMY PSÓW, nie otumaniamy ich żadnymi środkami, uspakajaczami itp. Nie jestem, nie byłam i nie będę lekarzem weterynarii aby mieć uprawnienia do podawania takich środków oraz aby mieć dostęp do nich. Zwierzę po podaniu narkozy jest wiotkie, skóra nie jest naciągnięta, nie ma możliwości wykonania fryzurki na leżącym w stanie bezwładu psie.

  Do uspokojenia zwierzęcia zdecydowanie wystarcza mi odpowiednie podejście, lata praktyki i opanowanie. Proszę także o NIEPRZYWOŻENIE psa w stanie narkozy. Takie zwierzęta nie będą obsługiwane bez nadzoru lekarza!

 1. NIE WYKONUJEMY USŁUG W DOMU KLIENTA. Kiedyś faktycznie była taka możliwość, obecnie nie wyrabiamy się czasowo między dojazdami, rozpakowywaniem sprzętu i ponownym składaniem. Wizyty odbywają się tylko u nas. Istnieją wyjątki dla których odchodzę od tej zasady, ale te mają swoje umotywowanie np. w stanie zdrowotnym zwierzęcia.
 2. KLIENT NIE ZOSTAJE PODCZAS WIZYTY. Dlaczego? Głównie dlatego, że pies w obecności właściciela w 100% przypadków zachowuje się gorzej niż będąc z obcą osobą. Pamiętajcie że pracuję z ostrym sprzętem i żywym zwierzęciem. Biorę odpowiedzialność za waszego zwierzaka i efekt pracy. Nie podejmuję się pracy w nerwowej atmosferze i warunkach wymagających ode mnie strzyżenia psa w Waszym biuście : )

  Drugą sprawą jest to, że nie prowadzę kursów strzyżenia. Po taką wiedzę zapraszam do ośrodków szkoleniowych : )

 1. Pamiętaj, że umawiając psa na wizytę akceptujesz wszystkie warunki regulaminu! (Regulamin dostępny jest w zakładce „Salon Pielęgnacji” à”Regulamin”)

 

cennik-salon