O Hotelu

Atutem naszego hotelu bez wątpienia jest niewielka ilość miejsc. Dzięki temu mamy pod opieką taką ilość zwierząt, którym możemy poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

Co oferujemy?

Oferujemy całodobową i dzienną opiekę nad Waszymi zwierzętami (psy, koty i inne drobne zwierzęta klatkowe).

Podstawowa opieka obejmuje karmienie, wyprowadzanie psów (3 razy dziennie), sprzątanie kojców, kuwet, spędzanie z psami czasu na zabawie, doglądanie i obserwację powierzonych zwierząt.

Hotel mieści się w Skarbimierzu między Wrocławiem a Opolem (autostrada A4, droga krajowa 94) w nowo wyremontowanym, dobrze izolowanym budynku. Na wyposażeniu są automatyczne poidła, które zapewniają zwierzakom stały, nieograniczony dostęp do świeżej wody. Każdy z psów posiada swój wewnętrzny kojec (na wyposażeniu jest ich 10, w tym izolatka), w którym może zaznać spokoju  w przypadku braku  chęci integrowania się z resztą stada. Warunki hotelowe staramy się jak najbardziej zbliżyć do domowych, aby nie odbiegały zbytnio od tych które pies ma u siebie w domu. Nie posiadamy zewnętrznych kojców i bud. W naszym hotelu pies wyśpi się w swoim legowisku lub na kanapie J Budynek hotelu przyległy jest do naszego domu, dzięki czemu stale nadzorujemy pobyt każdego z pupili.

Psy na spacery wychodzą na smyczach- wymagane jest dostarczenie psa w bezpiecznej obroży lub szelkach, z których pies nie ma możliwości uwolnić się.

Hotel wyposażony jest w dużą wannę obsługującą psy od rozmiaru „S” do „XXL”.

Obok hotelu znajduje się profesjonalny salon pielęgnacji zwierząt w którym można zrealizować zabiegi pielęgnacyjne podczas pobytu.

Do budynku hotelowego przylega mały wybieg, który obecnie jest w remoncie. W przyszłości na jego terenie zamontowany zostanie także basen, w którym psy będą mogły chłodzić się w upalne dni.

Istnieje możliwość przechowywania karm surowych i mokrych.

W ofercie posiadamy również możliwość pozostawienia zwierzęcia w naszym prywatnym domu, za odpowiednią dopłatą (patrz cennik).

Istnieje możliwość opieki nad zwierzęciem pozostawionym w domu właściciela do 15km od siedziby hotelu. Ceny wraz z kosztami dojazdu zawarte są w cenniku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii hotelu oraz zapoznania się z cennikiem, regulaminem i przydatnymi informacjami.