Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG SALONU PROFAUNA

Pozostawiając psa pod naszą opieką klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.

 1. Usługę rezerwujemy poprzez kontakt telefoniczny. Godziny otwarcia salonu są elastyczne i dostosowane do potrzeb klientów.
 2. Jeżeli jest to pierwsza wizyta psa w salonie prosimy nas o tym poinformować, celem rezerwacji większej ilości czasu.
 3. W salonie obsługujemy WYŁĄCZNIE psy odpchlone i odrobaczone stosownymi środkami. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z wykonania usług w przypadku stwierdzenia obecności pasożytów u zwierzęcia lub naliczenie dodatkowej opłaty. Spowodowane jest to dbałością o bezpieczeństwo reszty naszych klientów. Zawsze przed rezerwacją terminu prosimy o ocenę stanu zwierzęcia, jeśli wymaga podania środka przeciwpchelnego prosimy taką czynność zrealizować na kilka dni przed wizytą.
 4. Każdy pies kierowany do nas na zabieg powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie.
 5. Każdy fakt dotyczący przebywanej lub przewlekłej choroby zwierzęcia powinien być zgłaszany groomerowi.
 6. Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie choroby np. zaziębienia, padaczkę lub niezrównoważenie psychiczne.
 7. Psy stare ,chore ,bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność.
 8. Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i współpracuje z innym opiekunem. W przypadku pozostania właściciela z psem i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt usługi jest większy o 50%.
 9. Usługi groomerskie wykonuje się WYŁĄCZNIE na czystych i wyczesanych psach. Klient ma prawo przygotować psa do strzyżenia w domu poprzez kąpiel i wyczesanie, w innym przypadku zostanie to zrealizowane w salonie za dodatkową opłatą. Ze względu na dbałość o sprzęt nie podejmujemy się strzyżenia brudnej szaty.
 10. W związku z wieloma zapytaniami informujemy, że psy są strzyżone bez podania jakichkolwiek środków uspokajających.
 11. Zwierzętom nie podajemy żadnych smakołyków ze względu na różne nietolerancje pokarmowe. Jeśli chcesz aby Twój pies był nagradzany podczas zabiegów prosimy o dostarczenie odpowiedniego dla niego pokarmu.
 12. Wszelkie niepokojące zmiany w stanie skóry, uszu, oczu, zachowania będą zgłaszane właścicielowi.
 13. W salonie są używane profesjonalne kosmetyki dla zwierząt posiadające atest.
 14. Stanowisko pracy i narzędzia są każdorazowo poddawane dezynfekcji i sterylizacji;
 15. Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem.
 16. W razie z rezygnacji z wizyty prosimy o powiadomienie telefonicznie lub sms.
 17. Pies zostaje wydany wyłącznie osobie która go dostarczyła do salonu lub przez nią wskazanej.
 18. Prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie swoich pupili.
 19. Proszę pamiętać, że systematyczna pielęgnacja w domu (rozczesywanie, kąpiel) znacznie skraca czas jaki musimy poświęcić psu podczas wizyty, dzięki czemu ograniczamy stres związany z pobytem w salonie i wykonywaną usługą. Stan szaty psa wpływa bezpośrednio na efekt końcowy!
 20. W przypadku w którym zwierzę nie zostanie odebrane w ciągu 3h od ustalone godziny odbioru oraz nie będzie kontaktu z właścicielem, uznajemy to za akt porzucenia oraz informujemy odpowiednie służby.
 21. Właściciel wyraża zgodę na publikowanie zdjęć swojego zwierzęcia przez groomera.