Ważne informacje

  1. Godziny otwarcia hotelu, czyli godziny przyjazdów i wyjazdów to 7:00-10:00 i 18:00-21:00. Poza tymi godzinami jesteśmy wyłącznie dla psów, przyjazd lub odbiór psa w niestandardowej godzinie możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu i jest dodatkowo płatny (patrz cennik).
  2. Pozostawiając psa na dłuższy okres warto jest umówić się z nami wcześniej, omówić istotne kwestie, zapoznać się z umową oraz zarezerwować termin.
  3. Pamiętaj! Nie przywoź psa bez uprzedniego kontaktu telefonicznego.

 

Co zabrać ze sobą?

  1. Książeczka zdrowia (aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczenie podane do 3 miesięcy wstecz).
  2. Zwierzę MUSI zostać zabezpieczone przeciwko pchłom i kleszczom obrożą lub kroplami (nie ponosimy odpowiedzialności za sytuację w której niezabezpieczone zwierzę wróci do domu z pchłami)
  3. Karma na cały pobyt zwierzęcia. To Ty wiesz najlepiej co może jeść Twój pupil i w jakiej ilości. Przygotuj odpowiednią ilość pokarmu, którym karmisz na co dzień swojego zwierzaka (zachowaj ciągłość, nie zmieniaj sposobu żywienia na sam pobyt u nas). Istnieje możliwość przechowywania pokarmu surowego, gotowanego i mokrego.
  4. Bezpieczna obroża/szelki, smycz. BEZPIECZNA tzn. taka która nie zsunie się psu przez głowę, nie rozepnie się, nie pęknie. Nie odpowiadamy za ucieczki spowodowane źle dobranym i wadliwym sprzętem dostarczonym przez właściciela.
  5. W miarę możliwości zabezpiecz psa adresówką ze swoimi danymi lub nr telefonu.
  6. Wszelkie gryzaki naturalne, kości itp. pomogą psu w adaptacji do nowych warunków.
  7. Legowisko i zabawki przywozisz na własną odpowiedzialność (w kontakcie z innymi psami mogą zostać zniszczone).